YHTEYSTIEDOT

Herea Oy

 
Y-Tunnus: 2696141-6
Sähköposti: herea@herea.fi

Toimipisteet

Vaasa
Kauppatie 9, C-entrance
65610 Mustasaari

 

Verkkolaskut
Verkkolaskutusosoite: 003726961416
Operaattorin välittäjätunnus: 003708599126
Pankin välittäjätunnus: DABAFIHH

Paperiset laskut
Pdf-tiedostona osoitteeseen maija.anttila@herea.fi

 

Henkilöt

Elluuusi

Eliina Puijola
CEO
+358 40 504 1198
eliina.puijola@hienosaato.fi
eliina.puijola@herea.fi

Lue lisää Eliinasta täältä

Maijauusi
Maija Anttila

Sisältöstrategi
+358 40 154 4436
maija.anttila@herea.fi

Lue lisää Maijasta täältä

9S7A8390 Edit

Petra Marjamäki
Sisältöstrategi
+358 40 551 3395
petra.marjamaki@herea.fi

Lue lisää Petrasta täältä


Millauusi

Milla Annala
Sisältöstrategi
+358 40 552 2139
milla.annala@herea.fi

Lue lisää Millasta täältä


Katriinauusi
Katriina Käenmäki
Sisältöstrategi
+358 40 552 2198
katriina.kaenmaki@herea.fi

Lue lisää Katriinasta täältä

Markus Potretti
Markus Loppi
Video- ja valokuvaaja
+358 40 552 2537
markus.loppi@herea.fi

Lue lisää Markuksesta täältä

Minna

Minna Husa
AD
+358 44 411 3123
minna.husa@herea.fi

Lue lisää Minnasta täältä


 

Yhteys

Sijainti

Toimistomme sijaitsee Mustasaaren Lintuvuoressa noin 10 minuutin ajomatkan päässä
Vaasan keskustasta Vilpe Oy:n rakennuksen yhteydessä.
Tarkemmat ohjeet parkkeeraukseen saat suoraan meiltä. Tervetuloa!